Praca

Aktualne oferty pracy SIPI Automatyka:

Oferty w postaci (CV + list motywacyjny) prosimy przesyłać na biuro@sipi.com.pl

A. Inżynier sprzedaży – Doradca ds. techniczno-handlowych

Obowiązki:

  • realizowanie planów sprzedaży i polityki handlowej firmy,
  • aktywne pozyskiwanie klientów na terenie całej Polski,
  • utrzymywanie trwałych relacji z dotychczasowymi klientami,
  • prowadzenie rozmów handlowych,
  • proponowanie klientom oferowanych rozwiązań technicznych,
  • przygotowywanie ofert handlowych, prezentacji, analiz rynku,
  • pilotowanie projektów inwestycyjnych w największych firmach w Polsce.

Wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży technicznej –
    mile widziane doświadczenie w zarządzaniu strukturami sprzedażowymi,
  • szerokie kontakty wśród inwestorów branżowych,
  • aktywność i skuteczność w działaniu – potwierdzona sukcesami,
  • duża motywacja do osiągania wyników,
  • komunikatywność,
  • umiejętność budowania bliskich relacji z klientami,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • prawo jazdy kategorii B – poparte kilkuletnim doświadczeniem praktycznym,
  • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych,
  • mile widziana znajomość języków obcych – angielski, niemiecki.

Oferujemy:

  • stałą, ciekawą pracę w szybko rozwijającej się i stabilnej firmie,
  • partnerską atmosferę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • narzędzia pracy – samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, szkolenia techniczne i handlowe.

Również jako praca dodatkowa dla osób i firm.

B. Programista Systemów Komputerowych

Wykształcenie:

  • studenci 5 roku lub aktualni absolwenci studiów politechnicznych o specjalnościach: automatyka i sterowanie, elektrotechnika, napędy elektryczne.
  • lub osoby z 1-2 letnim doświadczeniu w pracy na podobnym stanowisku.

Poszukiwane umiejętności:

  • biegła znajomość MS Office oraz systemów operacyjnych,
  • czytanie ze zrozumienie schematów elektrycznych i AKPiS,
  • znajomość praktyczna oprogramowania narzędziowego dla systemów automatycki (PLC, SCADA, HMI, DCS),
  • znajomość praktyczna oprogramowania narzędziowego dla sterowników PLC, systemów SCADA oraz terminali operatorskich (np. Siemens,  Omron, GE Fanuc, ABB, Allen Bradley),
  • znajomość  praktyczna oprogramowania w wysokiego poziomu w środowisku .net,
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu pozwalającym na posługiwanie się dokumentacją techniczną i komunikację w kontaktach zawodowych,
  • uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji urządzeń elektrycznych,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • duże zaangażowanie w samokształcenie oraz umiejętność organizacji pracy.

Obowiązki:

  • tworzenie projektów AKP,
  • tworzenie oprogramowania aplikacyjnego dla systemów automatyki (PLC, SCADA, HMI, DCS),
  • tworzenie oprogramowania aplikacyjnego dla stanowisk produkcyjnych,
  • udział we wdrożeniach systemów automatyki (testowanie, uruchomienie, serwisowanie).

C. Programista/Projektant Systemów Zrobotyzowanych

  • studenci 5-tego roku lub aktualni absolwenci studiów politechnicznych o specjalnościach: automatyka i sterowanie, robotyka, mechatronika lub pokrewne.

  • znajomość praktyczna oprogramowania narzędziowego dla robotów przemysłowych ABB, Comau, Motoman itp.,
  • znajomość praktyczna oprogramowania narzędziowego dla sterowników PLC, systemów SCADA oraz terminali operatorskich (np. Siemens, ABB, Allen Bradley),
  • znajomość systemów wizyjnych,
  • znajomość  praktyczna oprogramowania,

Obowiązki:

  • tworzenie projektów mechanicznych,
  • tworzenie oprogramowania aplikacyjnego dla zrobotyzowanych stanowisk produkcyjnych,
  • udział we wdrożeniach systemów zrobotyzowanych wraz z serwisem eksploatacyjnym.